WDS 2019 już za nami !!!

 W dniach 18-19.05.2019 zostały rozegrane dwa turnieje w ramach Wadowickich Dni Siatkówki o Puchar Krzysztofa Ignaczaka :

  • 05.2019 w zawodach wystąpiły drużyny młodziczek, kadetek i kadetów w sumie 12 drużyn. Po zaciętej walce w której czasami wiekszą role odgrywały emocje niż umiejętności wyłoniono najlepsze drużyny, szczególnie zacięta walka miała miejsce wśród kadetek gdzie trzy drużyny zakończyły rywalizację z taką samą ilością punktów o zwycięstwie zadecydowały małe punkty. Najważniejsze jednak było że młodzi zawodnicy mogli skonfrontowac swoje umiejętności w sportowej walce.

     Młodziczki: Im. ALPS I

                         IIm. SP 2

                         III m. ALPSII

                         IV m. ALPS III

    Kadetki: I m. SP 2 Klasa sportowa

               II m. ALPS

               III m. PKS św.Józef Kalwaria Zebrzydowska

               IV m. UKS Dziadki

    Kadeci: I m. ALPS I

             II m. Inwałd

             III m. SP 2

             IV m. ALPS II

 

  • 05.2019 do rywalizacji w kategorii OPEN zgłosiło się 7 drużyn, tradycjnie już zawody stały na bardzo wysokim poziomie sportowym, po raz kolejny doszło do znacznego odmłodzenia składów drużyn które już nie po raz pierwszy uczestniczyły w naszym turnieju, należy zwrócić szczególną uwagę na postwy FAIR PLAY na boisku. Po raz pierwszy gościliśmy drużynę ze Skawiny, dziękujemy za udział. Zdecydowanie najlepiej na boisku radziła sobie drużyną „Dziadki” która wbrew nazwie należała do njmłodszych.

       I m. „Dziadki”

      II m. ” Nam blokować nie kazano”

     III m. „Sami swoi”

     IV m. „Obojętni”

     V m. „AA Skawina”

     VI m. ALPS I

     VII m. ALPS II

  Zarząd Stowarzyszenia ALPS serdecznie dziękuje wszystkim którzy pomagali przy organizacji zawodów, szczególnie wolontariuszom którzy, zapewnili sprawny przebieg rywalizacji.

 

Impreza współfinansowana przez Starostwo Powiatowe w Wadowicach